JGL Muzej farmacije slavi 1. rođendan i časti velikim popustima!

21. listopada 2021.

Prije točno godinu dana, 22.listopada 2020. godine svečano je otvoren JGL Muzej farmacije. U prvih godinu rada naš muzej je posjetilo preko tri tisuće posjetitelja što je zavidna brojka, s obzirom da epidemiološku situaciju i činjenicu da je muzej usko specijaliziran. Vrijedi istaknuti da je atraktivan i moderan stalni postav u Užarskoj ulici 11 u centru Rijeke privukao veliki broj mladih ljudi, posebno učenike svih generacija koji su organizirano dolazili u JGL Muzej farmacije.

Povodom obilježavanja prvog rođendana, tijekom cijelog vikenda, u subotu 23.10. od 10-19h i nedjelju 24.10. od 10-14h sve ulaznice i suveniri JGL Muzeja farmacije su na 50% popusta!

Vidimo se!