NOĆ MUZEJA U JGL MUZEJU FARMACIJE

25. siječnja 2023.

Treći put od svojeg osnivanja, JGL Muzej farmacije sudjeluje u hvalevrijednoj nacionalnoj manifestaciji “Noć muzeja”

Kao i uvijek, posljednjeg petka u siječnju, posjetitelji mogu razgledati bogatu kulturnu baštinu, te se usput i dobro zabaviti.

Od 18h pa sve do ponoći, svim posjetiteljima JGL Muzeja farmacije će biti omogućen besplatan ulaz, te će svi gosti imati priliku

razgledati nagrađivani stalni postav i na moderan i multimedijalan način se upoznati sa zanimljivostima iz svjetske, nacionalne i gradske povijesti farmacije.

Mnogi atraktivni suveniri JGL Muzeja farmacije će biti na prigodnim popustima, ali to nije sve!

Za našim laboratorijskim stolom u muzeju, barmeni iz riječkog Apotheca bara pripremaju poseban muzejski koktel, PharMus Venemum!

Svaki posjetitelj koji kupi određeni suvenir, na poklon dobiva koktel, dok naše najmlađe posjetitelje čekaju slatka iznenađenja!