REKORDNA NOĆ MUZEJA U JGL MUZEJU FARMACIJE

31. siječnja 2023.

Posljednji petak u siječnju je tradicionalno rezerviran za omiljenu Noć muzeja!

JGL Muzej farmacije je ove godine po treći put od svojeg osnutka sudjelovao u toj hvalevrijednoj manifestaciji.

Ove godine smo za goste, uz besplatan ulaz i popuste na muzejske suvenire, pripremili posebnu akciju – za kupljen suvenir svaki je posjetitelj na poklon dobio poseban koktel posvećen JGL Muzeju farmacije – PharMus Venenum!

Odaziv naših sugrađana, kao I stranih gostiju, bio je iznad svih očekivanja. Gosti svih generacija su uživali u obilasku nagrađivanog postava muzeja (neki i u koktelima!), a u razdoblju od 18h do ponoći naš je muzej razgledalo blizu 600 posjetitelja!

Najviše nas veseli situacija kada dijete dovede svoje roditelje u JGL Muzej farmacije “jer je tamo baš super!”