SKINCARE RADIONICA POVODOM DANA ŽENA, 7.3. u 18h

27. veljače 2024.

Drage naše dame,
proslavite vaš dan u JGL Muzeju farmacije te se počastite (ili neka vas vaši partneri počaste) posebnom radionicom na kojoj ćete naučiti izraditi serum za lice i botaničko ulje za tuširanje.
U predivnom ambijentu ovog posebnog muzeja tome će vas podučiti klinički fitoterapeut Martina Tuta, vlasnica brenda Biljkoljupka!
Naravno, svaka će polaznica svoje izrađene primjerke uzeti sa sobom te uživati u njezi lica i tijela s onim što je sama izradila.
Osim radionice, moći ćete obići nagrađivani postav muzeja uz stručno vodstvo voditelja muzeja, a kao posebno iznenađenje čeka vas poklon koktel iz popularnog Apotheca bara!
Predviđeno trajanje radionice je dva sata, požurite s prijavama jer je broj mjesta ograničen!
Sve potrebne informacije oko prijava i plaćanja možete dobiti u inbox, na tel 051/257103 ili na muzej-farmacije@jglpharma.com